Slenderman Kimdir, Gerçekten var mı ? - 2. Yayın

Öncelikle herkese merhabalar, ben Blog yazarı Mehmet Tuğşat Uslu. Slenderman acaba gerçekten de var mı? gerçek olduğunun kanıtları neler? Bence yok. Sizlere bunu açıklayacağım.

                                 


Bu videoda anlatılanlar;

Orman ve çocuklar. Bu şekilde ikili oluşturulmuş. Slenderman ile ilgili bilinen bilgilerde çocuk katili diye biliniyor. Aslında Slenderman'ın çocuk katili olması resimlerde gördüğümüz ses kayıtlarından duyduğumuzdan ibaret. Genellikle ormanlarda görüldüğü sanılan bir figür. Bu figür resimlerde görülen uzun boylu 3m'ye yakın sanırım belki daha fazla neyse işte uzun kollu, yüzsüz ve takım elbiseyle dolaşan bir figür.Bu resimde gene Slenderman'ı görüyoruz. Sizce gerçek mi? Sosyal Medya'da çok shop resimleri var sizce bu resimde onlardan biri mi? Bence evet. Resime baktığınızda zaten resmin kalitesi ile figürün kalitesinin uyuşmadığını görürsünüz. Bu fotoğraf yayınlandıktan sonra araştırmacılar zaten bu fotoğrafın %100 shop olduğunu belirtmişlerdir.

Peki bu figürün yaratıcısı ve ekleyen kim?
Slenderman karakterinin yaratıcısı Erick Knudsen'dir. Eric, 2009 yılında bu fotoğrafı bir yarışma için tasarlamıştır. Bu fotoğrafıda çeken Erick Knudsen'dir. Ormanlık alanda çocukların resmini çekiyor ve bu figürü koyuyor.
Slenderman var ama gerçekte değil sadece sanal dünyada.

İzlemeniz için sizlere 2 deli fikirli Türk'ün Slenderman şakalarını paylaşıyorum :) iyi seyirler.Yorumlar