1942 Los Angeles Olayı! Ufo Teması Olabilir Mi ?

1942 Los Angeles Olayı!
Ufo Teması Olabilir Mi?
Araştırmacı & Yazar : Mehmet Tuğşat Uslu


Japonların Pearl Harbor baskınından 3 ay sonra, ABD Askeri Kuvvetleri, Amerika kıtasına gerçekleştirilebilecek bir hava saldırısını engelleyemeyecek durumdaydı. 

Pasifik sahilindeki gerginlik artıyordu. 25 Şubat gecesi saat 2:25’te, Los Angeles’ta hava saldırısı sirenleri duyuldu. Şehir karartıldı ve saat 3:16’da uçaksavar topçu birliği (AAA), okyanus yönünden gelen tanımlanamayan bu gök cisimlerini bombalamaya başladı. Araştırma ışıkları da bir yandan onları havada takip ediyordu. Bölgede en az iki tip hava cismi varmış gibi görünüyordu. 
Görgü tanıkları hızla hareket eden, yüksekten uçan, kırmızı ya da gümüş rengi küçük cisimler gördüklerini, ve bunların saatte yaklaşık 29.000 km’lik bir hızla, AAA’nın top ateşlerini atlattıklarını bildirmekteydiler. Bunların dışında bir de, ilk başta hareketsiz gibi duran büyük bir cisim Culver Şehri üstünde araştırma ışıklarına yakalandı. Cismin gözden kaybolmadan önce, saatte 100 km hızla Santa Monica sahiline sonra da Long Beach’in güneyine doğru uçtuğu görüldü. Anlatıldığına göre, bu büyük araç bir çok kez vurulmuştu. AAA, saat 4:14’e kadar her birinin ağırlığı 6 kg. olan mermilerle bu cisimleri bombalamaya devam etti. Sonuçta cisimlerden hiçbiri yere düşürülemedi.


Olayla ilgili resimler;
Yorumlar

  1. doğukan elbasan16 Nisan 2017 22:59

    bence ufo teması olabilir baksana resimdekilerden öyle gözüküyor

    YanıtlaSil

Yorum Gönder