2256 Yılından Gelen Adam - Andrew Carlssin

2256 Yılından Gelen Adam - Andrew Carlssin

Kapanmayan Dosya - Mehmet Tuğşat Uslu

İki hafta içinde 800 dolarla 350 milyon dolar kazanmak bir tesadüf mü; yoksa sadece şans mı?

2002 yılında, Andrew Carlssin isminde bir adam 800 dolarla girdiği borsada iki hafta içinde 350 milyon dolar kazandı. Wall Street’de gerçekleştirdiği 126 yüksek riskli işlemin tümünde yüksek kar etmesi ekonomi polisinin dikkatini çekti ve Carlssin’e soruşturma açıldı. 

Otoritelere göre Andrew Carlssin’in iki hafta içinde gerçekleştirdiği işlemlerin tesadüf ya da şans olması ihtimali yoktu ve şirketlerin içinden bilgi aldığı suçlamasıyla ömür boyu hapisi istendi. 

44 yaşındaki Carlssin, 4 saat süren ve video kaydı alınan ifadesinde kendisinin 2256 yılından geldiğini, bir zaman yolculuğu yaptığını ve dolayısıyla borsada olacakları zaten bildiğini söyledi. Carlssin, geldiği zamanda; 2002 yılında tarihin en büyük borsa krizlerinden birinin yaşandığını öğrenerek böyle bir işe giriştiğini belirtti. Ayrıca, borsa yatırımlarını doğal bir olaymış gibi göstermeyi planladığını; biraz kaybetmeye başlayacağı anda yakalandığını söyledi. Bu duruma inanmayan müfettişler kendisine Usama Bin Ladin’in nerede olduğunu, Aids için geliştirilen ilacın formülünü ve zaman makinasının nerede olduğunu sordu. Carlssin ise zaman makinesinin yerini ve nasıl çalıştığını söylemeyeceğini, çünkü bu teknolojinin yanlış ellere geçmesinden korktuğunu söyledi ve cevaplamayı reddetti. Ayrıca aids ilacı ve bin ladin hakkında verdiği cevaplar hiçbir zaman basına yansımadı.

Olayla ilgili bir başka tuhaflık ise, Andrew carlssin adında birinin aralık 2002 tarihinden önce yaşadığına dair herhangi bir kayıt bulunmaması. 

Andrew Carlssin, 1 milyon dolar kefaletle serbest kaldıktan sonra ikinci duruşmaya gelmedi ve bir daha hiç bulunamadı. Carlssin, gazetecilere verdiği demeçlerde Ufo’ya inananların kendisine de inanacaklarını ve en yakın zamanda New York emniyeti ve FBI’ın da gerçekleri göreceğini söyledi.

John Titor ve Andrew Carlssin'in aynı karede olduğu resim ;

John Titor kimdir? John Titor'da Andrew Carlssin gibi zaman yolculuğu yapmış birisidir. Andrew Carlssin ile John Titor'un aynı karede olması tek bir şeyi çağrıştırıyor. John Titor ve Andrew Carlssin'in aynı işte olması. Andrew 2256 yılından geldiğini, John ise 2037 yılından geldiğini söylemiştir.
John Titor kimdir : 
http://kapanmayandosya.blogspot.com.tr/2015/12/gelecekten-gelen-adam-john-titor.html


Makalemizi okuduğunuz için teşekkürler.


Daha çok makale istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız :)

www.facebook.com/kapanmayandosya
www.facebook.com/groups/kdarmy
www.kapanmayandosya.blogspot.com
www.kapanmayandosya.tr.gg

Yorumlar

Yorum Gönder